Tekmovanje: 1. Fischer hockey liga
Lokacija: Športni park Horjul
Št. tekme: 29
Datum: 03.12.2021
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: GROZNIK Boštjan
Sodnik: Crnkič Denis
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: -
Zapisnikar: -
Časomerilec: -

HK Ščuke Cerknica (ŠČC)

5 : 2
( 3:1, 2:1 )

HK Žirafe (ŽIR)

1 / 2

00:00
Vstop vratarja
ŠČC
#32 Logar Jure
00:00
Vstop vratarja
ŽIR
#31 Kolarovič Nick
03:19
Gol
ŠČC
1 : 0
#77 Pakiž Rok
03:58
Gol
ŠČC
2 : 0
#10 Bečaj Miha, podaja #35 Valenčič Gregor
09:29
Izključitev
ŠČC
2 min
#35 Valenčič Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:29 - 11:19 ]
11:19
Gol
ŽIR
2 : 1
#81 Šalamija Rok, podaja #11 Habbas Žiga (+1)
12:25
Izključitev
ŽIR
2 min
#97 Bačnik Primož, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:25 - 12:45 ]
12:25
ŠČC
12:45
Gol (GWG)
ŠČC
3 : 1
#70 Samprt Matevž, podaja #26 Opeka Blaž (+1)
16:09
Izključitev
ŠČC
2 min
#49 Herblan Uroš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 16:09 - 18:09 ]

2 / 2

27:39
Gol
ŽIR
3 : 2
#81 Šalamija Rok, podaja #11 Habbas Žiga
32:27
Izključitev
ŽIR
2 min
#88 Belina Uroš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:27 - 34:27 ]
43:36
ŽIR
43:52
Gol
ŠČC
4 : 2
#35 Valenčič Gregor, podaja #77 Pakiž Rok
47:57
Izključitev
ŠČC
2 min
#26 Opeka Blaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:57 - 49:57 ]
47:57
Izstop vratarja
ŽIR
#31 Kolarovič Nick
49:52
Gol
ŠČC
5 : 2
#35 Valenčič Gregor, podaja #77 Pakiž Rok (-1)
50:00
Izstop vratarja
ŠČC
#32 Logar Jure

HK Ščuke Cerknica

#
Ime
Poz
G
A
#32
Logar Jure
GK
-
-

#10
Bečaj Miha
P
1
-
#49
Herblan Uroš
P
-
-
#26
Opeka Blaž
P
-
1
#77
Pakiž Rok
P
1
2
#70
Samprt Matevž
P
1
-
#35
Valenčič Gregor
P
2
1

HK Žirafe

#
Ime
Poz
G
A
#31
Kolarovič Nick
GK
-
-

#97
Bačnik Primož
P
-
-
#88
Belina Uroš
P
-
-
#68
Bešvir Blaž
P
-
-
#11
Habbas Žiga
P
-
2
#17
Peklaj Gašper
P
-
-
#0
Rihtar Andraž
P
-
-
#81
Šalamija Rok
P
2
-

1 / 2

03:19
ŠČC
1 : 0
#77 Pakiž Rok
03:58
ŠČC
2 : 0
#10 Bečaj Miha, podaja #35 Valenčič Gregor
11:19
ŽIR
2 : 1
#81 Šalamija Rok, podaja #11 Habbas Žiga (+1)
12:45
ŠČC
3 : 1
#70 Samprt Matevž, podaja #26 Opeka Blaž (+1)

2 / 2

27:39
ŽIR
3 : 2
#81 Šalamija Rok, podaja #11 Habbas Žiga
43:52
ŠČC
4 : 2
#35 Valenčič Gregor, podaja #77 Pakiž Rok
49:52
ŠČC
5 : 2
#35 Valenčič Gregor, podaja #77 Pakiž Rok (-1)

1 / 2

09:29
ŠČC
2 min
#35 Valenčič Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:29 - 11:19 ]
12:25
ŽIR
2 min
#97 Bačnik Primož, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:25 - 12:45 ]
16:09
ŠČC
2 min
#49 Herblan Uroš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 16:09 - 18:09 ]

2 / 2

32:27
ŽIR
2 min
#88 Belina Uroš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:27 - 34:27 ]
47:57
ŠČC
2 min
#26 Opeka Blaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:57 - 49:57 ]