Tekmovanje: 1. Fischer hockey liga
Lokacija: Športni park Horjul
Št. tekme: 36
Datum: 10.12.2021
Čas: 19:10
Gledalcev: /

Sodnik: Juha Blaž
Sodnik: Pendarov Borjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: -
Zapisnikar: -
Časomerilec: -

Raufnki Horjul (RAU)

7 : 5
( 3:2, 4:3 )

HK Luftarji (LUF)

1 / 2

00:00
Vstop vratarja
RAU
#1 Bučar Sebastian
00:00
Vstop vratarja
LUF
#35 Pukšič Matej
00:17
Gol
RAU
1 : 0
#11 Ilić Urh, podaja #8 Miljuš Jure
01:34
Gol
LUF
1 : 1
#55 Bergant Jure, podaja #38 Ahačič Anže
04:45
Gol
LUF
1 : 2
#38 Ahačič Anže, podaja #24 Kurnik Peter
07:51
Izključitev
LUF
2 min
#11 Tirovič Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:51 - 09:51 ]
15:38
Gol
RAU
2 : 2
#44 Židan Gal
17:25
Izključitev
RAU
2 min
#5 Korbar Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:25 - 19:25 ]
20:05
Gol
RAU
3 : 2
#11 Ilić Urh, podaja #8 Miljuš Jure

2 / 2

25:52
Gol
RAU
4 : 2
#8 Miljuš Jure
33:13
Gol
RAU
5 : 2
#44 Židan Gal, podaja #11 Ilić Urh
35:29
Gol
LUF
5 : 3
#42 Kosmač Luka
36:21
Gol
LUF
5 : 4
#42 Kosmač Luka, podaja #7 Kurnik Andrej
40:50
Gol
LUF
5 : 5
#38 Ahačič Anže, podaja #24 Kurnik Peter
46:26
Gol (GWG)
RAU
6 : 5
#11 Ilić Urh, podaja #44 Židan Gal
48:48
Izstop vratarja
LUF
#35 Pukšič Matej
49:21
Gol
RAU
7 : 5
#11 Ilić Urh (EN)
49:29
Izključitev
RAU
2 min
#11 Ilić Urh, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:29 - 50:00 ]
50:00
Izključitev
LUF
2 min
#42 Kosmač Luka, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 50:00 - 52:00 ]
50:00
Izstop vratarja
RAU
#1 Bučar Sebastian

Raufnki Horjul

#
Ime
Poz
G
A
#1
Bučar Sebastian
GK
-
-

#24
Anzeljc Andraž
P
-
-
#11
Ilić Urh
P
4
1
#5
Korbar Gašper
P
-
-
#8
Miljuš Jure
P
1
2
#44
Židan Gal
P
2
1

HK Luftarji

#
Ime
Poz
G
A
#35
Pukšič Matej
GK
-
-

#38
Ahačič Anže
P
2
1
#55
Bergant Jure
P
1
-
#42
Kosmač Luka
P
2
-
#7
Kurnik Andrej
P
-
1
#14
Kurnik Luka
P
-
-
#24
Kurnik Peter
P
-
2
#53
Petrič Rok
P
-
-
#11
Tirovič Matjaž
P
-
-

1 / 2

00:17
RAU
1 : 0
#11 Ilić Urh, podaja #8 Miljuš Jure
01:34
LUF
1 : 1
#55 Bergant Jure, podaja #38 Ahačič Anže
04:45
LUF
1 : 2
#38 Ahačič Anže, podaja #24 Kurnik Peter
15:38
RAU
2 : 2
#44 Židan Gal
20:05
RAU
3 : 2
#11 Ilić Urh, podaja #8 Miljuš Jure

2 / 2

25:52
RAU
4 : 2
#8 Miljuš Jure
33:13
RAU
5 : 2
#44 Židan Gal, podaja #11 Ilić Urh
35:29
LUF
5 : 3
#42 Kosmač Luka
36:21
LUF
5 : 4
#42 Kosmač Luka, podaja #7 Kurnik Andrej
40:50
LUF
5 : 5
#38 Ahačič Anže, podaja #24 Kurnik Peter
46:26
RAU
6 : 5
#11 Ilić Urh, podaja #44 Židan Gal
49:21
RAU
7 : 5
#11 Ilić Urh (EN)

1 / 2

07:51
LUF
2 min
#11 Tirovič Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:51 - 09:51 ]
17:25
RAU
2 min
#5 Korbar Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:25 - 19:25 ]

2 / 2

49:29
RAU
2 min
#11 Ilić Urh, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:29 - 50:00 ]
50:00
LUF
2 min
#42 Kosmač Luka, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 50:00 - 52:00 ]