Tekmovanje: 1. Fischer hockey liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 47
Datum: 04.03.2022
Čas: 20:50
Gledalcev: /

Sodnik: Kralj Črt
Sodnik: Tadej Snoj
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: AnaMarija
Zapisnikar: AnaMarija
Časomerilec: AnaMArija

GTB Jesenice (RCU)

10 : 1
( 2:0, 8:1 )

TNT Dinamiti Horjul (TNT)

1 / 2

02:10
Izključitev
RCU
2 min
#71 Pem Nik, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 02:10 - 04:10 ]
03:15
Gol
RCU
1 : 0
#76 Židan Andrej, podaja #55 Manfreda Marjan (-1)
09:03
Gol (GWG)
RCU
2 : 0
#47 Erman Matevž, podaja #71 Pem Nik
17:58
Izključitev
RCU
2 min
#76 Židan Andrej, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 17:58 - 19:58 ]

2 / 2

26:15
Gol
RCU
3 : 0
#28 Berlisk Nejc, podaja #33 Remar Aleš
28:30
Gol
RCU
4 : 0
#76 Židan Andrej, podaja #47 Erman Matevž
32:32
Izključitev
TNT
2 min
#9 Logar* Miha*, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:32 - 34:32 ]
34:18
Gol
RCU
5 : 0
#76 Židan Andrej, podaja #71 Pem Nik (+1)
38:57
Gol
RCU
6 : 0
#47 Erman Matevž, podaja #76 Židan Andrej
40:06
Gol
RCU
7 : 0
#22 Kovač Marko, podaja #76 Židan Andrej
42:06
Gol
RCU
8 : 0
#9 Tarman Marko, podaja #47 Erman Matevž
43:25
Gol
RCU
9 : 0
#55 Manfreda Marjan, podaja #9 Tarman Marko
46:01
Gol
RCU
10 : 0
#47 Erman Matevž, podaja #71 Pem Nik
48:31
Gol
TNT
10 : 1
#67 Krapež Anže, podaja #55 Kralj Tilen

GTB Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#32
Picelj Nejc
GK
-
-

#28
Berlisk Nejc
P
1
-
#47
Erman Matevž
P
3
2
#22
Kovač Marko
P
1
-
#55
Manfreda Marjan
P
1
1
#71
Pem Nik
P
-
3
#71
Rekar Nik
P
-
-
#33
Remar Aleš
P
-
1
#9
Tarman Marko
P
1
1
#76
Židan Andrej
P
3
2

TNT Dinamiti Horjul

#
Ime
Poz
G
A
#32
Škrubej Jon
GK
-
-

#88
Breznik Janez
P
-
-
#27
Fortuna Klemen
P
-
-
#5
Kogovšek Žiga
P
-
-
#55
Kralj Tilen
P
-
1
#67
Krapež Anže
P
1
-
#14
Letonja Anže
P
-
-
#74
Letonja Igor
P
-
-
#9
Logar* Miha*
P
-
-
#91
Mlinar Benjamin
P
-
-
#41
Mlinar David
P
-
-
#66
Zdešar Alen
P
-
-
#23
Zorc Nik
P
-
-

1 / 2

03:15
RCU
1 : 0
#76 Židan Andrej, podaja #55 Manfreda Marjan (-1)
09:03
RCU
2 : 0
#47 Erman Matevž, podaja #71 Pem Nik

2 / 2

26:15
RCU
3 : 0
#28 Berlisk Nejc, podaja #33 Remar Aleš
28:30
RCU
4 : 0
#76 Židan Andrej, podaja #47 Erman Matevž
34:18
RCU
5 : 0
#76 Židan Andrej, podaja #71 Pem Nik (+1)
38:57
RCU
6 : 0
#47 Erman Matevž, podaja #76 Židan Andrej
40:06
RCU
7 : 0
#22 Kovač Marko, podaja #76 Židan Andrej
42:06
RCU
8 : 0
#9 Tarman Marko, podaja #47 Erman Matevž
43:25
RCU
9 : 0
#55 Manfreda Marjan, podaja #9 Tarman Marko
46:01
RCU
10 : 0
#47 Erman Matevž, podaja #71 Pem Nik
48:31
TNT
10 : 1
#67 Krapež Anže, podaja #55 Kralj Tilen

1 / 2

02:10
RCU
2 min
#71 Pem Nik, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 02:10 - 04:10 ]
17:58
RCU
2 min
#76 Židan Andrej, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 17:58 - 19:58 ]

2 / 2

32:32
TNT
2 min
#9 Logar* Miha*, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:32 - 34:32 ]