Tekmovanje: 1. Fischer hockey liga , Skupina za razvrstitev od 1. do 6. mesta
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 12
Datum: 15.04.2022
Čas: 19:40
Gledalcev: /

Sodnik: Kralj Črt
Sodnik: Čertanc Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana Marija Baumhakl
Zapisnikar: Ana Marija Baumhakl
Časomerilec: Ana Marija Baumhakl

HK Prevoje (PR1)

3 : 7
( 2:5, 1:2 )

GTB Jesenice (RCU)

1 / 2

04:30
Gol
RCU
0 : 1
#22 Manfreda Marjan, podaja #55 Ankerst Jaka
06:10
Gol
RCU
0 : 2
#22 Manfreda Marjan, podaja #28 Berlisk Nejc
07:07
Gol
PR1
1 : 2
#15 Sovec Nace, podaja #2 Cerar Jan
14:55
Gol
PR1
2 : 2
#6 Nakrst Blaž, podaja #2 Cerar Jan
17:12
Gol
RCU
2 : 3
#55 Ankerst Jaka, podaja #47 Erman Matevž
18:16
Gol (GWG)
RCU
2 : 4
#33 Židan Andrej, podaja #47 Erman Matevž
24:52
Gol
RCU
2 : 5
#22 Manfreda Marjan, podaja #47 Erman Matevž

2 / 2

29:12
Izključitev
PR1
2 min
#13 Markovič Blaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:12 - 31:12 ]
33:33
Gol
RCU
2 : 6
#22 Manfreda Marjan, podaja #47 Erman Matevž
39:56
Gol
PR1
3 : 6
#15 Sovec Nace, podaja #9 Sotlar Maj
46:03
Gol
RCU
3 : 7
#76 Kovač Marko, podaja #55 Ankerst Jaka
46:03
RCU

HK Prevoje

#
Ime
Poz
G
A
#71
Kmetič Anže
GK
-
-

#2
Cerar Jan
P
-
2
#5
Cerar Primož
P
-
-
#12
Jezovšek Žan
P
-
-
#13
Markovič Blaž
P
-
-
#6
Nakrst Blaž
P
1
-
#3
Sodržnik Klemen
P
-
-
#9
Sotlar Maj
P
-
1
#15
Sovec Nace
P
2
-
#4
Tkalec Tim
P
-
-
#14
Vesel Nejc
P
-
-

GTB Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#32
Vilman Grega
GK
-
-

#55
Ankerst Jaka
P
1
2
#28
Berlisk Nejc
P
-
1
#47
Erman Matevž
P
-
4
#76
Kovač Marko
P
1
-
#22
Manfreda Marjan
P
4
-
#33
Židan Andrej
P
1
-

1 / 2

04:30
RCU
0 : 1
#22 Manfreda Marjan, podaja #55 Ankerst Jaka
06:10
RCU
0 : 2
#22 Manfreda Marjan, podaja #28 Berlisk Nejc
07:07
PR1
1 : 2
#15 Sovec Nace, podaja #2 Cerar Jan
14:55
PR1
2 : 2
#6 Nakrst Blaž, podaja #2 Cerar Jan
17:12
RCU
2 : 3
#55 Ankerst Jaka, podaja #47 Erman Matevž
18:16
RCU
2 : 4
#33 Židan Andrej, podaja #47 Erman Matevž
24:52
RCU
2 : 5
#22 Manfreda Marjan, podaja #47 Erman Matevž

2 / 2

33:33
RCU
2 : 6
#22 Manfreda Marjan, podaja #47 Erman Matevž
39:56
PR1
3 : 6
#15 Sovec Nace, podaja #9 Sotlar Maj
46:03
RCU
3 : 7
#76 Kovač Marko, podaja #55 Ankerst Jaka

1 / 2

2 / 2

29:12
PR1
2 min
#13 Markovič Blaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:12 - 31:12 ]