Tekmovanje: 1. Fischer hockey liga, četrtfinale
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 1
Datum: 13.05.2022
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: Kralj Črt
Sodnik: Tadej Snoj
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana Marija Baumhakl
Zapisnikar: Ana Marija Baumhakl
Časomerilec: Ana Marija Baumhakl

HK Brezovica (BRE)

5 : 3
( 3:1, 2:2 )

TNT Dinamiti Horjul (TNT)

1 / 2

03:10
Gol
BRE
1 : 0
#10 Nahtigal Štefan, podaja #11 Ladiha Bor
12:00
Gol
BRE
2 : 0
#27 Pangos Primož, podaja #22 Zagorc Pilko Tilen
12:43
Gol
TNT
2 : 1
#88 Breznik Janez, podaja #9 Logar* Miha*
13:21
Izključitev
TNT
2 min
#14 Letonja Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 13:21 - 15:21 ]
18:57
Gol
BRE
3 : 1
#69 Florjančič Anže, podaja #22 Zagorc Pilko Tilen
24:53
Izključitev
BRE
2 min
#27 Pangos Primož, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:53 - 26:53 ]

2 / 2

31:19
Gol
TNT
3 : 2
#11 Jakob Bernard, podaja #88 Breznik Janez
31:19
Izključitev
TNT
2 min
#74 Letonja Igor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:19 - 33:19 ]
33:28
Gol (GWG)
BRE
4 : 2
#10 Nahtigal Štefan, podaja #13 Nabergoj Tadej
34:44
Izključitev
BRE
2 min
#15 Uhan Matevž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:44 - 36:44 ]
42:49
Gol
TNT
4 : 3
#5 Kogovšek Žiga
47:22
Izključitev
TNT
2 min
#14 Letonja Anže, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 47:22 - 49:22 ]
47:42
Gol
BRE
5 : 3
#11 Ladiha Bor, podaja #84 Krivic Gregor (+1)
49:41
Izključitev
BRE
2 min
#13 Nabergoj Tadej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:41 - 51:41 ]

HK Brezovica

#
Ime
Poz
G
A
#3
Slak Rok
GK
-
-

#69
Florjančič Anže
P
1
-
#84
Krivic Gregor
P
-
1
#11
Ladiha Bor
P
1
1
#13
Nabergoj Tadej
P
-
1
#10
Nahtigal Štefan
P
2
-
#27
Pangos Primož
P
1
-
#15
Uhan Matevž
P
-
-
#22
Zagorc Pilko Tilen
P
-
2

TNT Dinamiti Horjul

#
Ime
Poz
G
A
#32
Škrubej Jon
GK
-
-

#88
Breznik Janez
P
1
1
#11
Jakob Bernard
P
1
-
#5
Kogovšek Žiga
P
1
-
#14
Letonja Anže
P
-
-
#74
Letonja Igor
P
-
-
#9
Logar* Miha*
P
-
1
#87
Marguč Gašper
P
-
-
#91
Mlinar Benjamin
P
-
-
#41
Mlinar David
P
-
-
#37
Petronijević Goran
P
-
-

1 / 2

03:10
BRE
1 : 0
#10 Nahtigal Štefan, podaja #11 Ladiha Bor
12:00
BRE
2 : 0
#27 Pangos Primož, podaja #22 Zagorc Pilko Tilen
12:43
TNT
2 : 1
#88 Breznik Janez, podaja #9 Logar* Miha*
18:57
BRE
3 : 1
#69 Florjančič Anže, podaja #22 Zagorc Pilko Tilen

2 / 2

31:19
TNT
3 : 2
#11 Jakob Bernard, podaja #88 Breznik Janez
33:28
BRE
4 : 2
#10 Nahtigal Štefan, podaja #13 Nabergoj Tadej
42:49
TNT
4 : 3
#5 Kogovšek Žiga
47:42
BRE
5 : 3
#11 Ladiha Bor, podaja #84 Krivic Gregor (+1)

1 / 2

13:21
TNT
2 min
#14 Letonja Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 13:21 - 15:21 ]
24:53
BRE
2 min
#27 Pangos Primož, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:53 - 26:53 ]

2 / 2

31:19
TNT
2 min
#74 Letonja Igor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:19 - 33:19 ]
34:44
BRE
2 min
#15 Uhan Matevž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:44 - 36:44 ]
47:22
TNT
2 min
#14 Letonja Anže, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 47:22 - 49:22 ]
49:41
BRE
2 min
#13 Nabergoj Tadej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:41 - 51:41 ]