Tekmovanje: 1. Fischer hockey liga, polfinale
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 3
Datum: 20.05.2022
Čas: 18:30
Gledalcev: /

Sodnik: Kralj Črt
Sodnik: Tadej Snoj
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana Marija Baumhakl
Zapisnikar: Ana Marija Baumhakl
Časomerilec: Ana Marija Baumhakl

GTB Jesenice (RCU)

3 : 1
( 1:0, 2:1 )

HK Prevoje (PR1)

1 / 2

04:54
Izključitev
PR1
2 min
#15 Sovec Nace, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:54 - 06:54 ]
08:15
Izključitev
PR1
2 min
#11 Tkalec Tim, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 08:15 - 10:15 ]
10:33
Izključitev
PR1
2 min
#4 Markovič Blaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 10:33 - 12:33 ]
12:28
Gol
RCU
1 : 0
#9 Podlipnik Matic, podaja #22 Rajsar Sašo
23:28
Izključitev
RCU
2 min
#91 Čimžar Tadej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:28 - 25:28 ]

2 / 2

29:20
Gol (GWG)
RCU
2 : 0
#91 Čimžar Tadej, podaja #47 Erman Matevž
33:54
Gol
PR1
2 : 1
#15 Sovec Nace
40:04
Izključitev
PR1
2 min
#3 Sodržnik Klemen, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 40:04 - 42:04 ]
45:46
PR1
49:40
Gol
RCU
3 : 1
#55 Sabolič Robert
49:59
Izključitev
RCU
2 min
#18 Manfreda Marjan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:59 - 51:59 ]

GTB Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#95
Vilman Grega
GK
-
-

#26
Ankerst Jaka
P
-
-
#91
Čimžar Tadej
P
1
-
#47
Erman Matevž
P
-
1
#18
Manfreda Marjan
P
-
-
#9
Podlipnik Matic
P
1
-
#22
Rajsar Sašo
P
-
1
#55
Sabolič Robert
P
1
-
#98
Tomaževič Blaž
P
-
-

HK Prevoje

#
Ime
Poz
G
A
#1
Kmetič Anže
GK
-
-

#7
Brus Nejc
P
-
-
#2
Cerar Jan
P
-
-
#5
Cerar Primož
P
-
-
#13
Jezovšek Žan
P
-
-
#4
Markovič Blaž
P
-
-
#12
Nakrst Blaž
P
-
-
#3
Sodržnik Klemen
P
-
-
#9
Sotlar Maj
P
-
-
#15
Sovec Nace
P
1
-
#11
Tkalec Tim
P
-
-
#14
Vesel Nejc
P
-
-

1 / 2

12:28
RCU
1 : 0
#9 Podlipnik Matic, podaja #22 Rajsar Sašo

2 / 2

29:20
RCU
2 : 0
#91 Čimžar Tadej, podaja #47 Erman Matevž
33:54
PR1
2 : 1
#15 Sovec Nace
49:40
RCU
3 : 1
#55 Sabolič Robert

1 / 2

04:54
PR1
2 min
#15 Sovec Nace, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:54 - 06:54 ]
08:15
PR1
2 min
#11 Tkalec Tim, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 08:15 - 10:15 ]
10:33
PR1
2 min
#4 Markovič Blaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 10:33 - 12:33 ]
23:28
RCU
2 min
#91 Čimžar Tadej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:28 - 25:28 ]

2 / 2

40:04
PR1
2 min
#3 Sodržnik Klemen, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 40:04 - 42:04 ]
49:59
RCU
2 min
#18 Manfreda Marjan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:59 - 51:59 ]