Tekmovanje: 1. Fischer hockey liga, polfinale
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 5
Datum: 22.05.2022
Čas: 19:00
Gledalcev: /

Sodnik: Bergant Anže
Sodnik: Crnkič Denis
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana Marija Baumhakl
Zapisnikar: Ana Marija Baumhakl
Časomerilec: Ana Marija Baumhakl

GTB Jesenice (RCU)

4 : 3
( 3:2, 1:1 )

HK Prevoje (HKP)

1 / 2

03:24
Gol
RCU
1 : 0
#9 Podlipnik Matic, podaja #55 Sabolič Robert
04:41
Izključitev
HKP
2 min
#12 Nakrst Blaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 04:41 - 06:41 ]
05:02
Gol
HKP
1 : 1
#13 Jezovšek Žan (-1)
09:08
Izključitev
RCU
2 min
#72 Židan Andrej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:08 - 11:08 ]
10:08
Izključitev
HKP
2 min
#7 Brus Nejc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 10:08 - 12:08 ]
10:24
Gol
HKP
1 : 2
#13 Jezovšek Žan, podaja #3 Sodržnik Klemen (-1)
16:32
Izključitev
RCU
2 min
#47 Erman Matevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:32 - 18:32 ]
18:42
Gol
RCU
2 : 2
#55 Sabolič Robert, podaja #9 Podlipnik Matic
19:00
Gol
RCU
3 : 2
#91 Čimžar Tadej, podaja #47 Erman Matevž

2 / 2

34:56
Gol (GWG)
RCU
4 : 2
#9 Podlipnik Matic, podaja #91 Čimžar Tadej
40:57
Izključitev
HKP
2 min
#9 Sotlar Maj, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 40:57 - 42:57 ]
43:09
Izključitev
RCU
2 min
#55 Sabolič Robert, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:09 - 45:09 ]
43:09
HKP
45:01
Gol
HKP
4 : 3
#13 Jezovšek Žan
48:06
RCU

GTB Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#95
Vilman Grega
GK
-
-

#91
Čimžar Tadej
P
1
1
#47
Erman Matevž
P
-
1
#9
Podlipnik Matic
P
2
1
#22
Rajsar Sašo
P
-
-
#55
Sabolič Robert
P
1
1
#98
Tomaževič Blaž
P
-
-
#72
Židan Andrej
P
-
-

HK Prevoje

#
Ime
Poz
G
A
#1
Kmetič Anže
GK
-
-

#7
Brus Nejc
P
-
-
#2
Cerar Jan
P
-
-
#5
Cerar Primož
P
-
-
#13
Jezovšek Žan
P
3
-
#4
Markovič Blaž
P
-
-
#12
Nakrst Blaž
P
-
-
#3
Sodržnik Klemen
P
-
1
#9
Sotlar Maj
P
-
-
#15
Sovec Nace
P
-
-
#11
Tkalec Tim
P
-
-

1 / 2

03:24
RCU
1 : 0
#9 Podlipnik Matic, podaja #55 Sabolič Robert
05:02
HKP
1 : 1
#13 Jezovšek Žan (-1)
10:24
HKP
1 : 2
#13 Jezovšek Žan, podaja #3 Sodržnik Klemen (-1)
18:42
RCU
2 : 2
#55 Sabolič Robert, podaja #9 Podlipnik Matic
19:00
RCU
3 : 2
#91 Čimžar Tadej, podaja #47 Erman Matevž

2 / 2

34:56
RCU
4 : 2
#9 Podlipnik Matic, podaja #91 Čimžar Tadej
45:01
HKP
4 : 3
#13 Jezovšek Žan

1 / 2

04:41
HKP
2 min
#12 Nakrst Blaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 04:41 - 06:41 ]
09:08
RCU
2 min
#72 Židan Andrej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:08 - 11:08 ]
10:08
HKP
2 min
#7 Brus Nejc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 10:08 - 12:08 ]
16:32
RCU
2 min
#47 Erman Matevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:32 - 18:32 ]

2 / 2

40:57
HKP
2 min
#9 Sotlar Maj, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 40:57 - 42:57 ]
43:09
RCU
2 min
#55 Sabolič Robert, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:09 - 45:09 ]