Sezona 2012/2013, tekmovanje DP 2. ProSports.si liga

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.04.2013 19:45 RCU Lukovica finale HK Prevoje 3 : 4
[info]
HK Burn Brezovica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
13.04.2013 20:30 Horjul razvrstitev ŠD IHK Srake 4 : 5
[info]
Grizliji
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.04.2013 18:00 Horjul finale HK Burn Brezovica 3 : 1
[info]
HK Prevoje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.04.2013 19:45 RCU Lukovica polfinale Grizliji 3 : 8
[info]
HK Burn Brezovica
05.04.2013 19:15 Horjul polfinale ŠD IHK Srake 1 : 2
[info]
HK Prevoje
30.03.2013 20:30 Horjul polfinale HK Burn Brezovica 7 : 1
[info]
Grizliji
29.03.2013 21:00 RCU Lukovica polfinale HK Prevoje 6 : 5
[info]
ŠD IHK Srake
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.03.2013 14:45 RCU Lukovica četrtfinale Grizliji 4 : 2
[info]
ZKB Kwins Polet
22.03.2013 19:15 Horjul četrtfinale ŠD IHK Srake 4 : 3
[info]
HK Agrobar
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
15.03.2013 21:00 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Prevoje 7 : 8
[info]
HK Dinamiti Horjul TNT
15.03.2013 19:45 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Agrobar 7 : 4
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
15.03.2013 18:30 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠD IHK Srake 2 : 3
[info]
ZKB Kwins Polet
09.03.2013 19:15 Horjul 2. (redni del) HK Burn Brezovica 4 : 2
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
09.03.2013 12:15 RCU Lukovica 2. (redni del) Grizliji 2 : 1
[info]
ZKB Kwins Polet
08.03.2013 18:00 Horjul 2. (redni del) Grizliji 4 : 5
[info]
HK Dinamiti Horjul TNT
01.03.2013 21:00 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Prevoje 1 : 7
[info]
Grizliji
01.03.2013 18:00 Horjul 2. (redni del) HK Agrobar 5 : 3
[info]
HK Dinamiti Horjul TNT
23.02.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) Grizliji 3 : 2
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
23.02.2013 14:45 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Prevoje 2 : 5
[info]
ZKB Kwins Polet
23.02.2013 13:30 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Burn Brezovica 5 : 0
[info]
HK Agrobar
22.02.2013 18:00 Horjul 2. (redni del) ŠD IHK Srake 4 : 2
[info]
HK Dinamiti Horjul TNT
16.02.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) HK Agrobar 3 : 11
[info]
ZKB Kwins Polet
15.02.2013 21:00 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠD IHK Srake 2 : 5
[info]
HK Prevoje
15.02.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 7 : 0
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
15.02.2013 19:45 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Burn Brezovica 3 : 4
[info]
Grizliji
02.02.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) HK Prevoje 4 : 3
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
02.02.2013 14:45 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Agrobar 4 : 2
[info]
Grizliji
02.02.2013 13:30 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Burn Brezovica 5 : 1
[info]
ŠD IHK Srake
01.02.2013 19:15 Horjul 2. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 1 : 5
[info]
ZKB Kwins Polet
26.01.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) HK Burn Brezovica 3 : 4
[info]
HK Dinamiti Horjul TNT
26.01.2013 13:30 RCU Lukovica 2. (redni del) Hockey Repair Shop Piščanci Postojna 3 : 6
[info]
ZKB Kwins Polet
25.01.2013 21:00 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Prevoje 5 : 1
[info]
HK Agrobar
25.01.2013 18:30 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠD IHK Srake 3 : 5
[info]
Grizliji
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.01.2013 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) Grizliji 0 : 5
[info]
HK Agrobar
19.01.2013 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) ŠD IHK Srake 6 : 3
[info]
HK Dinamiti Horjul TNT
19.01.2013 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Burn Brezovica 5 : 4
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
18.01.2013 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 6 : 5
[info]
HK Prevoje
12.01.2013 20:30 Horjul 1. (redni del) ŠD IHK Srake 3 : 0
[info]
ZKB Kwins Polet
12.01.2013 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 3 : 4
[info]
Grizliji
11.01.2013 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Agrobar 5 : 6
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
05.01.2013 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 8 : 5
[info]
HK Agrobar
05.01.2013 16:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Grizliji 8 : 0
[info]
ZKB Kwins Polet
05.01.2013 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) ZKB Kwins Polet 0 : 9
[info]
HK Prevoje
22.12.2012 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Burn Brezovica 6 : 4
[info]
ZKB Kwins Polet
21.12.2012 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Hockey Repair Shop Piščanci Postojna 4 : 2
[info]
HK Prevoje
15.12.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) HK Agrobar 5 : 3
[info]
ZKB Kwins Polet
15.12.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) ŠD IHK Srake 1 : 3
[info]
HK Prevoje
15.12.2012 12:15 RCU Lukovica 1. (redni del) Grizliji 8 : 2
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
14.12.2012 18:00 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 5 : 9
[info]
HK Burn Brezovica
07.12.2012 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Agrobar 5 : 7
[info]
HK Prevoje
07.12.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 5 : 2
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
01.12.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) ŠD IHK Srake 6 : 0
[info]
HK Agrobar
01.12.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Grizliji 3 : 1
[info]
HK Prevoje
30.11.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Burn Brezovica 5 : 4
[info]
HK Prevoje
24.11.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) HK Agrobar 3 : 2
[info]
ZKB Kwins Polet
24.11.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 2 : 4
[info]
Grizliji
24.11.2012 18:00 Horjul 1. (redni del) ŠD IHK Srake 6 : 3
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
17.11.2012 12:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Agrobar 2 : 7
[info]
HK Prevoje
16.11.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) Grizliji 2 : 3
[info]
ZKB Kwins Polet
10.11.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) ŠD IHK Srake 3 : 4
[info]
HK Burn Brezovica
10.11.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 3 : 7
[info]
HK Prevoje
09.11.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) Hockey Repair Shop Piščanci Postojna 3 : 4
[info]
ZKB Kwins Polet
27.10.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 2 : 6
[info]
HK Agrobar
27.10.2012 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) Grizliji 4 : 10
[info]
HK Prevoje
27.10.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Burn Brezovica 8 : 5
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
26.10.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) ŠD IHK Srake 1 : 2
[info]
ZKB Kwins Polet
20.10.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) Grizliji 2 : 3
[info]
HK Agrobar
19.10.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 2 : 3
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
13.10.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) ZKB Kwins Polet 4 : 8
[info]
HK Prevoje
13.10.2012 12:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Agrobar 6 : 4
[info]
Hockey Repair Shop Piščanci Postojna
13.10.2012 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) ŠD IHK Srake 5 : 4
[info]
Grizliji
12.10.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 4 : 5
[info]
HK Burn Brezovica
06.10.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) Hockey Repair Shop Piščanci Postojna 4 : 5
[info]
HK Prevoje
06.10.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul TNT 8 : 5
[info]
ZKB Kwins Polet