Sezona 2014/2015, tekmovanje DP 3. ProSports.si liga

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.04.2015 18:45 RCU Lukovica razvrstitev ŠD Sršeni 6 : 5
[info]
HK Prevoje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
17.04.2015 21:00 RCU Lukovica finale HK Sidro 8 : 1
[info]
HK Dinamiti Horjul Mladi
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
10.04.2015 21:00 RCU Lukovica razvrstitev HD Luče 8 : 6
[info]
Sharks Team
10.04.2015 19:45 RCU Lukovica razvrstitev HK Prevoje 1 : 6
[info]
ŠD Sršeni
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
10.04.2015 18:00 Horjul finale HK Dinamiti Horjul Mladi 4 : 6
[info]
HK Sidro
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.04.2015 21:00 RCU Lukovica polfinale HK Prevoje 3 : 7
[info]
HK Dinamiti Horjul Mladi
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.04.2015 15:45 RCU Lukovica razvrstitev IHK Mufloni Tolmin 1 : 6
[info]
HD Luče
04.04.2015 14:15 RCU Lukovica razvrstitev Sharks Team 11 : 2
[info]
Horobek Fčele
04.04.2015 14:15 RCU Lukovica razvrstitev Horobek Fčele 4 : 3
[info]
Sharks Team
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.04.2015 13:15 Horjul polfinale HK Dinamiti Horjul Mladi 5 : 4
[info]
HK Prevoje
04.04.2015 13:00 RCU Lukovica polfinale ŠD Sršeni 2 : 6
[info]
HK Sidro
28.03.2015 14:15 RCU Lukovica polfinale HK Prevoje 3 : 2
[info]
HK Dinamiti Horjul Mladi
28.03.2015 13:00 RCU Lukovica polfinale HK Sidro 10 : 0
[info]
ŠD Sršeni
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.03.2015 18:00 RCU Lukovica četrtfinale HD Luče 3 : 4
[info]
HK Sidro
15.03.2015 18:00 Horjul četrtfinale HK Dinamiti Horjul Mladi 4 : 3
[info]
Sharks Team
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
14.03.2015 15:45 RCU Lukovica razvrstitev Horobek Fčele 5 : 0
[info]
IHK Mufloni Tolmin
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
14.03.2015 13:15 Horjul četrtfinale HK Dinamiti Horjul Mladi 8 : 6
[info]
Sharks Team
14.03.2015 13:00 RCU Lukovica četrtfinale HK Sidro 6 : 3
[info]
HD Luče
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
13.03.2015 21:00 RCU Lukovica razvrstitev HK Prevoje 5 : 3
[info]
ŠD Sršeni
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.03.2015 13:00 RCU Lukovica četrtfinale HD Luče 5 : 2
[info]
HK Sidro
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
06.03.2015 21:45 Horjul razvrstitev IHK Mufloni Tolmin 2 : 13
[info]
Horobek Fčele
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
21.02.2015 14:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 8 : 7
[info]
Sharks Team
13.02.2015 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 11 : 3
[info]
IHK Mufloni Tolmin
31.01.2015 13:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Sharks Team 4 : 5
[info]
ŠD Sršeni
30.01.2015 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Horobek Fčele 7 : 3
[info]
HK Sidro
30.01.2015 18:00 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul Mladi 8 : 3
[info]
HD Luče
17.01.2015 15:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 6 : 2
[info]
IHK Mufloni Tolmin
17.01.2015 13:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul Mladi 1 : 3
[info]
HK Prevoje
17.01.2015 13:00 RCU Lukovica 1. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 4 : 11
[info]
Sharks Team
17.01.2015 12:00 Horjul 1. (redni del) ŠD Sršeni 6 : 3
[info]
HK Sidro
09.01.2015 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Sharks Team 3 : 5
[info]
HD Luče
20.12.2014 15:30 RCU Lukovica 1. (redni del) ŠD Sršeni 9 : 2
[info]
IHK Mufloni Tolmin
20.12.2014 13:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul Mladi 10 : 3
[info]
IHK Mufloni Tolmin
19.12.2014 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Sidro 5 : 4
[info]
Sharks Team
19.12.2014 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 3 : 5
[info]
HK Prevoje
13.12.2014 15:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Horobek Fčele 1 : 10
[info]
HD Luče
13.12.2014 14:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul Mladi 3 : 4
[info]
ŠD Sršeni
13.12.2014 13:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Horobek Fčele 7 : 5
[info]
Sharks Team
12.12.2014 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Sidro 2 : 4
[info]
HK Prevoje
05.12.2014 19:45 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 5 : 1
[info]
Horobek Fčele
22.11.2014 14:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Sidro 10 : 3
[info]
Horobek Fčele
14.11.2014 19:45 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul Mladi 0 : 4
[info]
HK Prevoje
08.11.2014 14:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 13 : 2
[info]
Sharks Team
25.10.2014 14:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 2 : 3
[info]
ŠD Sršeni
18.10.2014 14:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul Mladi 3 : 5
[info]
HK Sidro
17.10.2014 19:45 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 1 : 6
[info]
HD Luče
10.10.2014 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Sidro 3 : 4
[info]
HK Prevoje