Sezona 2010/2011, tekmovanje Prva liga

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
13.05.2011 20:15 RCU Lukovica finale HK Prevoje 10 : 9
[info]
Kranjski Orli
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
13.05.2011 19:00 RCU Lukovica razvrstitev EMOK.si Mufloni 5 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
11.05.2011 20:30 Horjul finale Citypark Strele 8 : 3
[info]
Horjul Dinamiti
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
11.05.2011 19:00 Horjul razvrstitev G&P Leščan Blejska Dobrava 14 : 3
[info]
Yeti Slovenske Konjice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
06.05.2011 20:15 RCU Lukovica polfinale EMOK.si Mufloni 5 : 6
[info]
Kranjski Orli
06.05.2011 19:15 Horjul polfinale Horjul Dinamiti 11 : 3
[info]
Yeti Slovenske Konjice
06.05.2011 19:00 RCU Lukovica polfinale HK Prevoje 7 : 2
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
06.05.2011 18:00 Horjul polfinale Citypark Strele 9 : 2
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.04.2011 11:00 RCU Lukovica Skupina A Horjul Dinamiti 10 : 2
[info]
Kavke Kranj
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
22.04.2011 20:00 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 2 : 4
[info]
HK Prevoje
22.04.2011 19:00 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 8 : 4
[info]
S.H.T. Brezovica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
17.04.2011 14:20 Horjul Skupina A G&P Leščan Blejska Dobrava 12 : 8
[info]
Yeti Slovenske Konjice
17.04.2011 13:15 Horjul Skupina A Citypark Strele 8 : 4
[info]
Kavke Kranj
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
17.04.2011 12:10 Horjul Skupina B EMOK.si Mufloni 10 : 3
[info]
HK Prevoje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
17.04.2011 11:05 Horjul Skupina A G&P Leščan Blejska Dobrava 5 : 6
[info]
Kavke Kranj
17.04.2011 10:00 Horjul Skupina A Citypark Strele 5 : 0
[info]
Kuna-Sital Zagreb
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.04.2011 16:30 RCU Lukovica Skupina B EMOK.si Mufloni 2 : 5
[info]
HK Vrhpolje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.04.2011 15:25 RCU Lukovica Skupina A Yeti Slovenske Konjice 5 : 1
[info]
Kavke Kranj
16.04.2011 14:20 RCU Lukovica Skupina A Citypark Strele 2 : 4
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.04.2011 13:15 RCU Lukovica Skupina B EMOK.si Mufloni 9 : 2
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.04.2011 12:10 RCU Lukovica Skupina A G&P Leščan Blejska Dobrava 7 : 3
[info]
Kavke Kranj
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.04.2011 11:05 RCU Lukovica Skupina B Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna 0 : 10
[info]
HK Prevoje
16.04.2011 10:00 RCU Lukovica Skupina B S.H.T. Brezovica 3 : 1
[info]
HK Vrhpolje
09.04.2011 18:40 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 11 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
09.04.2011 17:35 RCU Lukovica Skupina B EMOK.si Mufloni 6 : 2
[info]
HK Prevoje
09.04.2011 16:30 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 11 : 7
[info]
HK Vrhpolje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.04.2011 15:25 RCU Lukovica Skupina A Kuna-Sital Zagreb 0 : 5
[info]
Kavke Kranj
09.04.2011 14:20 RCU Lukovica Skupina A G&P Leščan Blejska Dobrava 2 : 9
[info]
Yeti Slovenske Konjice
09.04.2011 13:15 RCU Lukovica Skupina A Citypark Strele 5 : 0
[info]
Kuna-Sital Zagreb
09.04.2011 12:10 RCU Lukovica Skupina A Horjul Dinamiti 8 : 2
[info]
Yeti Slovenske Konjice
09.04.2011 11:05 RCU Lukovica Skupina A Citypark Strele 4 : 2
[info]
Kavke Kranj
09.04.2011 10:00 RCU Lukovica Skupina A Horjul Dinamiti 13 : 3
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.04.2011 21:00 RCU Lukovica Skupina B HK Prevoje 5 : 4
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.04.2011 20:00 RCU Lukovica Skupina A Kavke Kranj 1 : 5
[info]
Yeti Slovenske Konjice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.04.2011 19:00 RCU Lukovica Skupina B HK Prevoje 6 : 5
[info]
HK Vrhpolje
03.04.2011 14:20 RCU Lukovica Skupina B EMOK.si Mufloni 8 : 2
[info]
HK Vrhpolje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 14:20 Horjul Skupina A G&P Leščan Blejska Dobrava 20 : 9
[info]
Kuna-Sital Zagreb
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 13:15 RCU Lukovica Skupina B HK Prevoje 12 : 5
[info]
S.H.T. Brezovica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 13:15 Horjul Skupina A Horjul Dinamiti 4 : 2
[info]
Citypark Strele
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 12:10 RCU Lukovica Skupina B EMOK.si Mufloni 9 : 6
[info]
Kranjski Orli
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 12:10 Horjul Skupina A Yeti Slovenske Konjice 11 : 3
[info]
Kuna-Sital Zagreb
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 11:05 RCU Lukovica Skupina B S.H.T. Brezovica 9 : 3
[info]
HK Vrhpolje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 11:05 Horjul Skupina A Citypark Strele 6 : 2
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 10:00 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 3 : 5
[info]
HK Prevoje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.04.2011 10:00 Horjul Skupina A Horjul Dinamiti 7 : 3
[info]
Kuna-Sital Zagreb
27.03.2011 14:20 RCU Lukovica Skupina A Horjul Dinamiti 6 : 6
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
27.03.2011 13:15 RCU Lukovica Skupina A Citypark Strele 8 : 6
[info]
Yeti Slovenske Konjice
27.03.2011 12:10 RCU Lukovica Skupina A Kuna-Sital Zagreb 2 : 6
[info]
Kavke Kranj
27.03.2011 11:05 RCU Lukovica Skupina A Citypark Strele 2 : 3
[info]
Horjul Dinamiti
27.03.2011 10:00 RCU Lukovica Skupina A Kuna-Sital Zagreb 8 : 10
[info]
Yeti Slovenske Konjice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.03.2011 14:20 RCU Lukovica Skupina B HK Prevoje 8 : 3
[info]
HK Vrhpolje
26.03.2011 13:15 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 14 : 1
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
26.03.2011 12:10 RCU Lukovica Skupina B HK Prevoje 8 : 4
[info]
S.H.T. Brezovica
26.03.2011 11:05 RCU Lukovica Skupina B HK Vrhpolje 5 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
26.03.2011 10:00 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 6 : 3
[info]
S.H.T. Brezovica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.03.2011 14:20 RCU Lukovica Skupina A Kuna-Sital Zagreb 5 : 19
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.03.2011 13:15 RCU Lukovica Skupina B EMOK.si Mufloni 7 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.03.2011 12:10 RCU Lukovica Skupina A Kuna-Sital Zagreb 3 : 17
[info]
Horjul Dinamiti
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.03.2011 11:05 RCU Lukovica Skupina B EMOK.si Mufloni 3 : 4
[info]
S.H.T. Brezovica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.03.2011 10:00 RCU Lukovica Skupina A Horjul Dinamiti 8 : 1
[info]
Yeti Slovenske Konjice
05.03.2011 13:15 RCU Lukovica Skupina A Citypark Strele 9 : 1
[info]
Yeti Slovenske Konjice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.03.2011 12:10 RCU Lukovica Skupina B Kranjski Orli 4 : 5
[info]
HK Vrhpolje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.03.2011 11:05 RCU Lukovica Skupina A Horjul Dinamiti 9 : 2
[info]
Kavke Kranj
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.03.2011 10:00 RCU Lukovica Skupina B Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna 4 : 1
[info]
S.H.T. Brezovica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.02.2011 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Citypark Strele 5 : 6
[info]
Yeti Slovenske Konjice
19.02.2011 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Vrhpolje 1 : 8
[info]
HK Prevoje
19.02.2011 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) S.H.T. Brezovica 0 : 2
[info]
Kavke Kranj
19.02.2011 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) Yeti Slovenske Konjice 6 : 3
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
19.02.2011 11:05 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Vrhpolje 3 : 9
[info]
Kavke Kranj
19.02.2011 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Citypark Strele 5 : 1
[info]
Kranjski Orli
13.02.2011 14:20 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 11 : 3
[info]
Kranjski Orli
13.02.2011 13:15 Horjul 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 7 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
13.02.2011 12:10 Horjul 1. (redni del) G&P Leščan Blejska Dobrava 4 : 3
[info]
Kranjski Orli
13.02.2011 11:05 Horjul 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 6 : 8
[info]
Yeti Slovenske Konjice
13.02.2011 10:00 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 5 : 4
[info]
HK Prevoje
05.02.2011 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 4 : 6
[info]
Citypark Strele
05.02.2011 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) G&P Leščan Blejska Dobrava 6 : 4
[info]
Kavke Kranj
05.02.2011 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 6 : 3
[info]
S.H.T. Brezovica
05.02.2011 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 2 : 5
[info]
Kranjski Orli
30.01.2011 13:15 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 23 : 1
[info]
HK Vrhpolje
30.01.2011 12:10 Horjul 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 7 : 1
[info]
Kranjski Orli
30.01.2011 11:05 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 8 : 3
[info]
Yeti Slovenske Konjice
30.01.2011 10:00 Horjul 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 7 : 3
[info]
Kavke Kranj
22.01.2011 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 7 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
22.01.2011 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 10 : 2
[info]
HK Vrhpolje
22.01.2011 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) Citypark Strele 4 : 2
[info]
Kavke Kranj
22.01.2011 11:05 RCU Lukovica 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 5 : 4
[info]
Yeti Slovenske Konjice
22.01.2011 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Kranjski Orli 7 : 2
[info]
HK Vrhpolje
15.01.2011 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) S.H.T. Brezovica 6 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
15.01.2011 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Vrhpolje 7 : 10
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
15.01.2011 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) Citypark Strele 6 : 4
[info]
HK Prevoje
15.01.2011 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Yeti Slovenske Konjice 2 : 4
[info]
Kavke Kranj
12.12.2010 13:15 Horjul 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 3 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
12.12.2010 12:10 Horjul 1. (redni del) Citypark Strele 11 : 7
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
12.12.2010 11:05 Horjul 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 1 : 10
[info]
EMOK.si Mufloni
12.12.2010 10:00 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 5 : 0
[info]
S.H.T. Brezovica
04.12.2010 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna 2 : 6
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
04.12.2010 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 6 : 6
[info]
HK Prevoje
04.12.2010 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Vrhpolje 4 : 6
[info]
Citypark Strele
04.12.2010 11:05 RCU Lukovica 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 8 : 7
[info]
S.H.T. Brezovica
04.12.2010 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Kavke Kranj 5 : 6
[info]
Kranjski Orli
20.11.2010 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 7 : 10
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
20.11.2010 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 2 : 6
[info]
Kavke Kranj
20.11.2010 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) Yeti Slovenske Konjice 4 : 5
[info]
HK Vrhpolje
20.11.2010 11:05 RCU Lukovica 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 3 : 4
[info]
HK Prevoje
20.11.2010 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Horjul Dinamiti 13 : 1
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
14.11.2010 13:15 Horjul 1. (redni del) HK Vrhpolje 7 : 5
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
14.11.2010 12:10 Horjul 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 4 : 10
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
14.11.2010 11:05 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 4 : 6
[info]
Citypark Strele
14.11.2010 10:00 Horjul 1. (redni del) Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna 1 : 6
[info]
Kranjski Orli
06.11.2010 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 6 : 4
[info]
S.H.T. Brezovica
06.11.2010 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna 2 : 8
[info]
Yeti Slovenske Konjice
06.11.2010 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Vrhpolje 5 : 3
[info]
S.H.T. Brezovica
06.11.2010 11:05 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 3 : 6
[info]
Kavke Kranj
06.11.2010 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Kranjski Orli 3 : 5
[info]
Yeti Slovenske Konjice
30.10.2010 15:25 Horjul 1. (redni del) S.H.T. Brezovica 4 : 5
[info]
Yeti Slovenske Konjice
30.10.2010 14:20 Horjul 1. (redni del) G&P Leščan Blejska Dobrava 4 : 4
[info]
Horjul Dinamiti
30.10.2010 13:15 Horjul 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 5 : 3
[info]
Kranjski Orli
30.10.2010 12:10 Horjul 1. (redni del) Citypark Strele 10 : 3
[info]
S.H.T. Brezovica
30.10.2010 11:05 Horjul 1. (redni del) EMOK.si Mufloni 4 : 7
[info]
Horjul Dinamiti
30.10.2010 10:00 Horjul 1. (redni del) Kavke Kranj 3 : 3
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
24.10.2010 13:15 Horjul 1. (redni del) Citypark Strele 5 : 1
[info]
Kuna-Sital Zagreb
24.10.2010 12:10 Horjul 1. (redni del) S.H.T. Brezovica 5 : 13
[info]
G&P Leščan Blejska Dobrava
24.10.2010 11:05 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 2 : 3
[info]
Kuna-Sital Zagreb
24.10.2010 10:00 Horjul 1. (redni del) Citypark Strele 2 : 1
[info]
Avtomehanika Jaka Piščanci Postojna
16.10.2010 14:20 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 4 : 3
[info]
Yeti Slovenske Konjice
16.10.2010 13:15 RCU Lukovica 1. (redni del) G&P Leščan Blejska Dobrava 14 : 2
[info]
EMOK.si Mufloni
16.10.2010 12:10 RCU Lukovica 1. (redni del) Kuna-Sital Zagreb 7 : 6
[info]
HK Vrhpolje
16.10.2010 11:05 RCU Lukovica 1. (redni del) Kavke Kranj 0 : 9
[info]
Horjul Dinamiti
16.10.2010 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Kranjski Orli 7 : 4
[info]
S.H.T. Brezovica