Sezona 2010/2011, tekmovanje Državno prvenstvo U-16

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.06.2011 17:30 RCU Lukovica finale Ice Elite 1 : 3
[info]
Sombrero Team
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.06.2011 15:30 RCU Lukovica razvrstitev Elektro Špendal Prevoje 5 : 4
[info]
HK Prevoje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.06.2011 11:00 Horjul polfinale Sombrero Team 6 : 1
[info]
Elektro Špendal Prevoje
04.06.2011 10:00 Horjul polfinale Ice Elite 7 : 0
[info]
HK Prevoje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
29.05.2011 14:30 Horjul 1. (redni del) Ice Elite 1 : 1
[info]
Sombrero Team
29.05.2011 13:30 Horjul 1. (redni del) Horjul Dinamiti 9 : 1
[info]
Mufloni Tolmin
29.05.2011 12:30 Horjul 1. (redni del) Elektro Špendal Prevoje 3 : 5
[info]
HK Prevoje
29.05.2011 11:30 Horjul 1. (redni del) Mufloni Tolmin 1 : 16
[info]
Sombrero Team
29.05.2011 10:30 Horjul 1. (redni del) Ice Elite 10 : 1
[info]
Horjul Dinamiti
29.05.2011 09:30 Horjul 1. (redni del) Sombrero Team 4 : 1
[info]
HK Prevoje
28.05.2011 16:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Sombrero Team 0 : 2
[info]
Elektro Špendal Prevoje
28.05.2011 15:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Horjul Dinamiti 0 : 4
[info]
HK Prevoje
28.05.2011 14:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Ice Elite 6 : 1
[info]
Elektro Špendal Prevoje
28.05.2011 13:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 6 : 4
[info]
Mufloni Tolmin
28.05.2011 12:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Sombrero Team 6 : 1
[info]
Horjul Dinamiti
28.05.2011 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Elektro Špendal Prevoje 8 : 2
[info]
Mufloni Tolmin
28.05.2011 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Ice Elite 8 : 0
[info]
HK Prevoje
22.05.2011 15:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Mufloni Tolmin 0 : 17
[info]
Ice Elite
22.05.2011 14:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Horjul Dinamiti 2 : 5
[info]
Sombrero Team
22.05.2011 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Mufloni Tolmin 2 : 9
[info]
HK Prevoje
22.05.2011 12:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Elektro Špendal Prevoje 4 : 1
[info]
Horjul Dinamiti
22.05.2011 11:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Sombrero Team 1 : 4
[info]
Ice Elite
22.05.2011 10:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Horjul Dinamiti 10 : 4
[info]
Mufloni Tolmin
22.05.2011 09:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 0 : 4
[info]
Elektro Špendal Prevoje
14.05.2011 12:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Sombrero Team 6 : 1
[info]
Elektro Špendal Prevoje
14.05.2011 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 0 : 9
[info]
Ice Elite
14.05.2011 10:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Horjul Dinamiti 3 : 3
[info]
Elektro Špendal Prevoje
14.05.2011 09:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 1 : 10
[info]
Sombrero Team
08.05.2011 14:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Mufloni Tolmin 0 : 21
[info]
Ice Elite
08.05.2011 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Prevoje 1 : 4
[info]
Horjul Dinamiti
08.05.2011 12:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Mufloni Tolmin 5 : 9
[info]
Elektro Špendal Prevoje
08.05.2011 11:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Ice Elite 5 : 0
[info]
Horjul Dinamiti
08.05.2011 10:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Sombrero Team 14 : 2
[info]
Mufloni Tolmin
08.05.2011 09:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Elektro Špendal Prevoje 2 : 10
[info]
Ice Elite