Sezona 2012/2013, tekmovanje DP 3. ProSports.si liga

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.04.2013 21:00 RCU Lukovica finale HD Luče 3 : 1
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
13.04.2013 18:00 Horjul finale ŠKD Pank Kura D.T. 2 : 3
[info]
HD Luče
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
13.04.2013 16:00 RCU Lukovica razvrstitev HK Dinamiti Horjul 6 : 7
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.04.2013 19:45 RCU Lukovica polfinale ŠKD Pank Kura D.T. 4 : 2
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
12.04.2013 18:30 RCU Lukovica polfinale HD Luče 4 : 3
[info]
HK Dinamiti Horjul
06.04.2013 19:15 Horjul polfinale HK Dinamiti Horjul 6 : 2
[info]
HD Luče
05.04.2013 18:00 Horjul polfinale Kapri d.o.o. HK Trojanci 5 : 2
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
30.03.2013 19:15 Horjul polfinale ŠKD Pank Kura D.T. 6 : 4
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
29.03.2013 19:45 RCU Lukovica polfinale HD Luče 2 : 1
[info]
HK Dinamiti Horjul
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.03.2013 20:30 Horjul četrtfinale HK Dinamiti Horjul 5 : 1
[info]
IHK Mufloni Tolmin
22.03.2013 18:30 RCU Lukovica četrtfinale HK Prevoje 3 : 4
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.03.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) Kapri d.o.o. HK Trojanci 5 : 0
[info]
ZKB Polet (U-20)
16.03.2013 19:15 Horjul 2. (redni del) HD Luče 2 : 3
[info]
HK Dinamiti Horjul
16.03.2013 15:00 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 6 : 5
[info]
HK Prevoje
16.03.2013 13:30 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 4 : 1
[info]
Modri Dirkači Rodex
09.03.2013 14:45 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 3 : 1
[info]
HK Dinamiti Horjul
09.03.2013 13:30 RCU Lukovica 2. (redni del) Kapri d.o.o. HK Trojanci 0 : 5
[info]
IHK Mufloni Tolmin
09.03.2013 11:00 RCU Lukovica 2. (redni del) HD Luče 3 : 1
[info]
IHK Mufloni Tolmin
02.03.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 5 : 0
[info]
ZKB Polet (U-20)
02.03.2013 14:45 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Dinamiti Horjul 5 : 4
[info]
Modri Dirkači Rodex
02.03.2013 13:30 RCU Lukovica 2. (redni del) HD Luče 10 : 3
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
02.03.2013 12:15 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Dinamiti Horjul 3 : 8
[info]
HK Prevoje
01.03.2013 18:30 RCU Lukovica 2. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 5 : 6
[info]
HK Prevoje
23.02.2013 19:15 Horjul 2. (redni del) HK Dinamiti Horjul 6 : 1
[info]
ZKB Polet (U-20)
23.02.2013 12:15 RCU Lukovica 2. (redni del) HD Luče 6 : 1
[info]
Modri Dirkači Rodex
23.02.2013 11:00 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 8 : 1
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
16.02.2013 14:45 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 7 : 4
[info]
IHK Mufloni Tolmin
16.02.2013 13:30 RCU Lukovica 2. (redni del) HK Dinamiti Horjul 7 : 1
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
16.02.2013 12:15 RCU Lukovica 2. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 5 : 6
[info]
Modri Dirkači Rodex
15.02.2013 18:30 RCU Lukovica 2. (redni del) ZKB Polet (U-20) 1 : 3
[info]
HK Prevoje
02.02.2013 12:15 RCU Lukovica 2. (redni del) HD Luče 5 : 3
[info]
HK Prevoje
02.02.2013 11:00 RCU Lukovica 2. (redni del) Kapri d.o.o. HK Trojanci 5 : 2
[info]
Modri Dirkači Rodex
26.01.2013 14:45 RCU Lukovica 2. (redni del) Modri Dirkači Rodex 1 : 3
[info]
HK Prevoje
26.01.2013 12:15 RCU Lukovica 2. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 5 : 4
[info]
HD Luče
25.01.2013 20:30 Horjul 2. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 0 : 4
[info]
ZKB Polet (U-20)
25.01.2013 18:00 Horjul 2. (redni del) HK Dinamiti Horjul 4 : 0
[info]
IHK Mufloni Tolmin
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.01.2013 12:15 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 2 : 7
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
18.01.2013 20:30 Horjul 1. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 0 : 4
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
18.01.2013 18:00 Horjul 1. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 2 : 7
[info]
HK Prevoje
12.01.2013 19:15 Horjul 1. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 2 : 1
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
11.01.2013 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 1 : 5
[info]
HD Luče
11.01.2013 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 7 : 2
[info]
Modri Dirkači Rodex
05.01.2013 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 5 : 2
[info]
HK Prevoje
05.01.2013 12:15 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 8 : 3
[info]
IHK Mufloni Tolmin
05.01.2013 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 3 : 6
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
04.01.2013 18:00 Horjul 1. (redni del) Kapri d.o.o. HK Trojanci 5 : 0
[info]
ZKB Polet (U-20)
22.12.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) HD Luče 4 : 3
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
22.12.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 6 : 4
[info]
IHK Mufloni Tolmin
22.12.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) ZKB Polet (U-20) 3 : 2
[info]
HK Prevoje
21.12.2012 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 11 : 3
[info]
ZKB Polet (U-20)
15.12.2012 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 6 : 1
[info]
HK Prevoje
14.12.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 3 : 2
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
08.12.2012 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 2 : 3
[info]
HK Prevoje
07.12.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 5 : 6
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
07.12.2012 18:00 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 6 : 3
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
01.12.2012 12:15 RCU Lukovica 1. (redni del) Kapri d.o.o. HK Trojanci 5 : 3
[info]
HK Prevoje
01.12.2012 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 4 : 6
[info]
HD Luče
30.11.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 5 : 2
[info]
HK Prevoje
23.11.2012 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Kapri d.o.o. HK Trojanci 8 : 2
[info]
HK Prevoje
23.11.2012 19:45 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 3 : 2
[info]
ZKB Polet (U-20)
23.11.2012 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 6 : 3
[info]
HK Prevoje
17.11.2012 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 6 : 7
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
17.11.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 4 : 5
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
17.11.2012 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 4 : 2
[info]
IHK Mufloni Tolmin
16.11.2012 18:00 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 5 : 6
[info]
ZKB Polet (U-20)
09.11.2012 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 4 : 6
[info]
HK Prevoje
09.11.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 4 : 2
[info]
ZKB Polet (U-20)
09.11.2012 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 0 : 15
[info]
HD Luče
09.11.2012 18:00 Horjul 1. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 5 : 4
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
27.10.2012 12:15 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 7 : 0
[info]
Modri Dirkači Rodex
27.10.2012 11:00 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 6 : 1
[info]
HK Prevoje
26.10.2012 18:00 Horjul 1. (redni del) Kapri d.o.o. HK Trojanci 8 : 5
[info]
ZKB Polet (U-20)
20.10.2012 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) HD Luče 3 : 1
[info]
ZKB Polet (U-20)
20.10.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 4 : 6
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
19.10.2012 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 4 : 7
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
19.10.2012 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 6 : 1
[info]
HK Prevoje
13.10.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) ZKB Polet (U-20) 7 : 3
[info]
HK Prevoje
13.10.2012 19:15 Horjul 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 2 : 6
[info]
IHK Mufloni Tolmin
06.10.2012 14:45 RCU Lukovica 1. (redni del) ŠKD Pank Kura D.T. 8 : 1
[info]
HK Prevoje
06.10.2012 13:30 RCU Lukovica 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 4 : 3
[info]
HD Luče
05.10.2012 21:00 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 5 : 0
[info]
Kapri d.o.o. HK Trojanci
05.10.2012 20:30 Horjul 1. (redni del) IHK Mufloni Tolmin 5 : 3
[info]
ZKB Polet (U-20)
05.10.2012 18:30 RCU Lukovica 1. (redni del) Modri Dirkači Rodex 1 : 7
[info]
ŠKD Pank Kura D.T.
05.10.2012 18:00 Horjul 1. (redni del) HK Dinamiti Horjul 4 : 3
[info]
IHK Mufloni Tolmin